Pomoćni radnik u proizvodnji mesa (m/ž)

Zagreb, Croatia

2011. godine otvorili smo prvi Batak grill restoran. Danas uspješno radi 12 restorana koji čine najveći lokalni lanac restorana fokusiran na kvalitetnu ponudu i vrhunsku uslugu. Sve to uspijevamo zahvaljujući postavljenim standardima, zadovoljstvu naših zaposlenika i ugodnoj atmosferi u kojoj radimo.

Batak grill restorani dio su Victus Groupe, domaće grupacije koja stabilno posluje više od 17 godina, zapošljava preko 1100 zaposlenika te kontinuirano raste.

U Zagrebu u mesnici tražimo kandidate za poziciju:

Opis posla:

• obavljanje pomoćnih poslova u proizvodnji

•održavanje higijenskih standarda radnog prostora i opreme

•aktivno sudjelovanje u procesima pripreme jela i proizvoda

•foliranje i pakiranje mesa i proizvoda

•skladištenje namirnica

•rad u HACCP sustavu

•primjena propisanih procesa i standarda rada

Uvjeti:

•osnovno poznavanje procesa pripreme hrane

•poželjno iskustvo rada u proizvodnji (nije uvjet)

•marljivost

•urednost i pedantnost

•sklonost timskom radu

Nudimo:

• osnovnu plaću ovisno o iskustvu i znanju

•ovisno o stažu u tvrtki božićnicu i godišnju nagradu za lojalnost

•40h radni tjedan

•topli obrok po cijeni za zaposlenike

•popuste za zaposlenike

•ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika

•transparentne i pravedne uvjete

•ugovor na određeno vrijeme, stalni radni odnos

*povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će isključivo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije