Pomoćni kuhar (m/ž)

Zagreb, Croatia

2011. godine otvorili smo prvi Batak grill restoran. Danas uspješno radi 12 restorana koji čine najveći lokalni lanac restorana fokusiran na kvalitetnu ponudu i vrhunsku uslugu. Sve to uspijevamo zahvaljujući postavljenim standardima, zadovoljstvu naših zaposlenika i ugodnoj atmosferi u kojoj radimo.

Batak grill restorani dio su Victus Groupe, domaće grupacije koja stabilno posluje više od 17 godina, zapošljava preko 1100 zaposlenika te kontinuirano raste.

U Zagrebu tražimo više kandidata za poziciju:

Opis posla:

• obavljanje pomoćnih kuharskih poslova i ostalih zadataka dobivenih od strane šefa kuhinje

• održavanje čistoće i higijene kuhinje i kuhinjske opreme

• aktivno sudjelovanje u procesima pripreme hrane

• skladištenje namirnica

• primjena propisanih procesa i standarda rada

Uvjeti:

• osnovno poznavanje procesa pripreme hrane

•poželjno iskustvo rada u kuhinji (nije uvjet)

•visoka razina odgovornosti

•urednost i pedantnost

•brzina i okretnost

•orijentiranost na timski rad

Nudimo:

• osnovnu plaću ovisno o iskustvu i znanju

• ovisno o stažu u tvrtki božićnicu i godišnju nagradu za lojalnost

• 40h radni tjedan

•topli obrok po cijeni za zaposlenike

•popuste za zaposlenike

•učenje i napredovanje

•ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika

•transparentne i pravedne uvjete

•ugovor na određeno vrijeme, stalni radni odnos

*povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će isključivo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije