Pomoćni kuhar (m/ž)

Zagreb, Croatia

2011. godine otvorili smo prvi Batak grill restoran. Danas uspješno radi 10 restorana koji čine najveći lokalni lanac restorana fokusiran na kvalitetnu ponudu i vrhunsku uslugu. Sve to uspijevamo zahvaljujući postavljenim standardima, zadovoljstvu naših zaposlenika i ugodnoj atmosferi u kojoj radimo.

Batak grill restorani dio su Victus Groupe, domaće grupacije koja stabilno posluje više od 15 godina, zapošljava preko 1100 zaposlenika te kontinuirano raste.

U Zagrebu tražimo više kandidata za poziciju:

Opis posla:

• obavljanje pomoćnih kuharskih poslova i ostalih zadataka dobivenih od strane šefa kuhinje

• održavanje čistoće i higijene kuhinje i kuhinjske opreme

• aktivno sudjelovanje u procesima pripreme hrane

• skladištenje namirnica

• primjena propisanih procesa i standarda rada

Uvjeti:

• osnovno poznavanje procesa pripreme hrane

• poželjno iskustvo rada u kuhinji (nije uvjet)

• visoka razina odgovornosti

• urednost i pedantnost

• brzina i okretnost

• orijentiranost na timski rad

Nudimo:

• osnovnu plaću ovisno o iskustvu i znanju

• mogućnost ostvarenja mjesečne stimulacije do 600kn neto

• ovisno o stažu u tvrtki božićnicu i godišnju nagradu za lojalnost do 5000kn

• 40h radni tjedan

• učenje i napredovanje

• ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika

• stimulativne, transparentne i pravedne uvjete

• ugovor na određeno vrijeme, stalni radni odnos

*povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će isključivo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor

Reci prijateljima za ovaj oglas