Kuhar - mesar u proizvodnji mesa (m/ž)

Zagreb, Croatia

2011. godine otvorili smo prvi Batak grill restoran. Danas uspješno radi 12 restorana koji čine najveći lokalni lanac restorana fokusiran na kvalitetnu ponudu i vrhunsku uslugu. Sve to uspijevamo zahvaljujući postavljenim standardima, zadovoljstvu naših zaposlenika i ugodnoj atmosferi u kojoj radimo.

Batak grill restorani dio su Victus Groupe, domaće grupacije koja stabilno posluje više od 17 godina, zapošljava preko 1100 zaposlenika te kontinuirano raste.

U Zagrebu u centralnoj mesnici tražimo kandidate za poziciju:

Kuhar - mesar (m/ž)

Opis posla:

• kvalitetno i stručno pripremanje i obrađivanje svih vrsta mesa

•nadgledanje i sudjelovanje u pripremnim radnjama u skladu sa standardima

•kvalitetno i stručno pripremanje mesnih namirnica prema definiranim recepturama i normativima

•organiziranje i provođenje poslova mesnice u skladu s dnevnim planom

•skladištenje i čuvanje namirnica u skladu sa standardima s ciljem održanja visoke kvalitete istih i kontrole troškova

•održavanje čistoće kuhinjskih površina i radnog inventara na dnevnoj bazi

•rad u HACCP sustavu

•primjena propisanih procesa i standarda rada

Uvjeti:

•minimalno 2 godine rada na istim ili sličnim poslovima

•poželjno iskustvo rada u proizvodnji (nije uvjet)

•marljivost

•urednost i pedantnost

•sklonost timskom radu

Nudimo:

• konkurentnu osnovnu plaću

•ovisno o stažu u tvrtki božićnicu i godišnju nagradu za lojalnost

•40h radni tjedan u prvoj smjeni

•topli obrok po cijeni za zaposlenike

•popuste za zaposlenike

•rad u uspješnoj grupaciji

•ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika

•transparentne i pravedne uvjete

*povratnu informaciju o selekcijskom procesu dobit će isključivo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije